Françeska Jaçe ndez rrjetin, ja si duket ajo me bikini

Françeska Jaçe ndez rrjetin, ja si duket ajo me bikini

Françeska Jaçe foto provokuese me bikini

Modelja superseksi, Françeska Jaçe, njihet për fotot e saj tepër provokuese. Ajo ka postuar një foto tepër sensuale teksa duket se po e shijon mjaft detin dhe diellin.

Tashmë kemi hyrë në sezonin e nxehtë veror dhe bukuroshja e ka cilësuar si sezonin e zhveshjes.

Të shumta janë komentet komplimentuese dhe sidomos nga gjinia mashkullore. Le të kujtojmë që Françeska Jaçe ka qenë banore e Big Brother Albania 5  ku u përfol shumë për lidhjen e saj brenda shtëpisë.

//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Shkatërrohet grupi kriminal në Greqi, në pranga edhe policja që spiunonte operacionet tek kreu i bandës

Shkatërrohet grupi kriminal në Greqi, në pranga edhe policja që spiunonte operacionet tek kreu i bandës