Frika nga tërmeti/ Kamerat e sigurisë fiksojnë momentin! Burri hedh gruan në tokë dhe ia mbath drejt derës pa e kthyer kokën (VIDEO)

DURRES- Kur vjen puna për të shpëtuar nga tërmeti të gjithë ia mbathin 'me të katra'.

Një rast i tillë është fiksuar nga kamerat e sigurisë në një supermarket në Durrës ku një burrë i trembur nga tërmeti i një nate më parë vrapon drejt derës.

Ai jo vetëm që nuk e pret gruan, por e shtyn atë për të pasur rrugën e lirë dhe pa e kthyer kokën pas është i pari që del jashtë. 

1580280892_video.jpg

1580280906_videoo.jpg

 • Sondazhi i ditës:

  Vrasje, atentate, plagosje! A ju duket shqetësuese situata kriminale në vend?

Komento

Komente

 • Gjorm: 31/01/2020 07:56

  Vlonjate

  Përgjigju
 • Vloreee: 30/01/2020 15:13

  Hahahaha me siguri eka len aji.... hahaha

  Përgjigju
 • Ideal: 29/01/2020 19:04

  Po vlla nje burre si ky duan shqiptaret, ti injoroj ti shaji e ti mbaj poshte, se burrat qe i trajtojne mire grate shqiptare nuk i duan! Ky eshte mentaliteti ballkanas!

  Përgjigju
 • xXx: 29/01/2020 17:35

  Ore "Fredi" po ça bën kështu...Hahaha

  Përgjigju
 • Mazllemi: 29/01/2020 14:57

  Ky simbolizon burrat shqiptare qe pershtatet me nje shprehje te vjeter KAMT E SHPEJTA E FAQJA E BARDHE.

  Përgjigju
 • Plere ne esence: 29/01/2020 13:01

  Nuk mund ta besoj se cfare plehre qenka ky njeri. Me ate te shtyre dhe duke e hedhur ne toke gruaja duhet te kete mare shembje. Dhe pastaj mos thuaj qe ate qe nuk ta ben termeti ta ben gjysma jote me e keqe.

  Përgjigju
 • Loli: 29/01/2020 12:03

  Ai nuk eshte burre por maskara. Kur i ben nje veprim te tille gruas se tij, çfare mund ti kishte bere nje personi te panjohur. Ajo grua duhet ti jape duart atij legeni. Ai burre duhet tredhur.

  Përgjigju
 • Turpi: 29/01/2020 10:32

  Me thane te drejten ajo gru asht ma mire me jetu me nji qen se me ate m

  Përgjigju
 • Kasem pidhari: 29/01/2020 10:13

  Ketija i them burr un

  Përgjigju
 • : 29/01/2020 10:06

  Du divorcin

  Përgjigju
 • Reno: 29/01/2020 09:56

  Ka then ishalla e nxen termeti mrena tme hiqet qafet

  Përgjigju
 • Baca: 29/01/2020 09:52

  Burr legen

  Përgjigju
 • Ervis: 29/01/2020 09:47

  Hajde burr hajde te vij zore o injorante lum ajo e shkrete qe te ka per burre e paske lepurin 2 kg ne barke te vije turpe krenarija e shqiperise

  Përgjigju
 • pali: 29/01/2020 09:46

  Turp mir qe se mori para vetes te dilnin te dy por dhe e vrau me koshin la nam o mete per vete zotinper ter

  Përgjigju
 • Femi: 29/01/2020 09:36

  Ne shtepi ky "burri" mesiguri shitet i fort ...

  Përgjigju
 • Altin: 29/01/2020 09:02

  Hajde burre hajde, jam kurioz si ka vijuar biseda mes tyre me pas.

  Përgjigju
  • Ehhh: 29/01/2020 09:34

   Ky ka menduar shpeto koken pa ka gra plot tani

 • AsiMaç: 29/01/2020 08:26

  hahaha

  Përgjigju
  • Like: 29/01/2020 11:31

   Trimu i ralle hahaha×

Lajmi i fundit

John

Ekzekutimi i 27-vjeçarit në Vaun e Dejës/ Viktima dyshohet autor i disa vrasjeve në Shkodër! Sekuestrohen kamerat e sigurisë