Frikë nga gjakmarrja/ Policia merr në mbrojtje familjen e 22-vjeçarit që vrau me thikë shokun

Frikë nga gjakmarrja/ Policia merr në mbrojtje familjen e 22-vjeçarit që vrau me thikë shokun

1567673375_bulqizeee.jpg

Policia e Dibrës ka marrë në mbrojtje familjen e Fatjon Ketës, autorit që vrau me thikë shokun e tij 21-vjeçar Arlind Pasha. Kjo për të shmangur mundësinë e hakmarrjes së familjarëve të viktimës. Autori dhe viktima ishin shokë me njëri-tjetrin por nuk dihen shkaqet që sollën këtë ngjarje.


Lajmi kryesor:

Sherr në mes të Bulqizës/ 22-vjeçari vret shokun me thikë! Në mëngjes kishte dhunuar nënën dhe motrën (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    Komision hetimor vetëm për çështje konkrete,jeni dakord me propozimin e PS?×

Lajmi i fundit

FOTO/ I mbushur me dëborë, “Allianz Arena” si kurrë më parë! Anulohet ndeshja e Bayern-it

FOTO/ I mbushur me dëborë, “Allianz Arena” si kurrë më parë! Anulohet ndeshja e Bayern-it