'Fshihja të pasmet, ndjeja turp që meshkujt josheshin nga unë' Aktorja tregon për të shkuarën e saj

Aktorja 38 vjeçare Jessica Alba ka treguar në një intervistë së fundmi se është ndjerë e lakmuar nga meshkujt kur ka qenë e re për shkak të formave të saj trupore dhe për këtë ajo i është nënshtruar dietave. E rritur në një familje konservatore katolike me rrrregulla strikte për Albën fakti se zgjonte lakminë te meshkujt e bënte të ndihej në faj.

“Ndjehesha në turp nëse unë joshja një mashkull. Pastaj ndalova se ngrëni kur fillova të jem aktore. Tentoja të dukesha më shumë si djalë që mos të merrja shumë vëmendje, ku kryesisht kujdesesha të mos ekspozoja të pasmet e mia’ , ka thënë tani aktorja 38 vjeçare për Hollyëood Reporter, gjatë samitit të “Goop health summit ”.


Jessica ka ka qenë një besimtare katolike por më pas ajo hoqi dorë për shkak se ky besim ishte kundër homoseksualëve dhe seksit para martese.

A.P./Shqiptarja.com
Komento