POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Futbollisti i njohur ndahet nga bashkëshortja pas 19 vitesh martesë

Alessandro Del Piero dhe Sonia Amoruso

Alessandro Del Piero dhe gruaja e tij Sonia Amoruso janë ndarë pas 19 vitesh martesë.

Lajmi u publikua nga TgCom dhe revista CHi.

Futbollisti dhe bashkëshortja e tij nuk janë parë më së bashku në asnjë fotografi apo ngjarje publike prej dy vitesh.

Thuhet që marrëdhënia midis tyre ka përfunduar për shkak të keqkuptimeve të shumta të cilat mesa duket çifti nuk ka arritur t'i zgjidhë.

Komento