'Gafa' e Kryemadhit për 'Sami Frashërin', Veliaj i 'përvishet': Mona GËNJEU paturpësisht, duke e çuar shkollën në Paskuqan! Do mbetet barcaletë e shëmtuar

'Gafa' e Kryemadhit për 'Sami Frashërin', Veliaj i 'përvishet': Mona GËNJEU paturpësisht, duke e çuar shkollën në Paskuqan! Do mbetet barcaletë e shëmtuar

Mnoika kryemadhi dhe Erion Veliaj

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, njoftoi sot fillimin e punimeve për ndërtimin e shkollës së re “Sami Frashëri”, e cila do të jetë dy herë më e madhe, me 42 klasa dhe në të njëjtin vend ku ishte shkolla e vjetër, në Rrugën e Barrikadave. 

Përmes një postimi ku lajmëron fillimin e punimeve, Veliaj i ka kthyer përgjigje edhe kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi e cila ka thënë mbrëmë se shkolla “Sami Frashëri” do të ndërtohej në Paskuqan dhe trualli i saj do të shërbente për të ngritur pallate. Në reagimin e tij kryebashkiaku shkruan se Kryemadhi gënjeu paturpësisht.

Filloi sot shkolla e re “Sami Frashëri, dy herë më e madhe e moderne, po aty te Rr. Barrikadave! Mona genjeu paturpësisht mbrëmë duke e çuar në Paskuqan! Ca njerëz do mbahen mend për punë konkrete, ca të tjerë do mbeten barcaletë e shëmtuar e këtij qyteti - pa lënë asnjë shenjë”, shkroi Veliaj në Tëitter.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • DISKRETIM PAÇAVURE: 27/10/2020 22:10

  Shikoni se çfar paçavure është kjo buçja fshatare superinjorante shiko se sa e pa cip gënjen e as skuqet e as zverdhet kjo ndyrsir. Nga një fshatare pa brek në byth na u bë miljardere me euro duke vjedhur me të 4 duart. E kjo fundërrin mendon se Shqiptarët nuk e njofin ktë buçe pise injorante po përgjigjen do ta mari në prill e do shikoj se çfar urrejtje ka populli për familjen më pise të Shqipris. Pty rac e pisët.

  Përgjigju
 • Bobo: 27/10/2020 21:06

  Na mbyten kokrrat e kurvave

  Përgjigju
 • O tej: 27/10/2020 21:04

  Dava baxhelle eshte Monika

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Veriu i Kosovës, a duhet që Kurti të pranojë kërkesat e SHBA-BE?×

Lajmi i fundit

Gjendet i vdekur në qeli 'Unabomber', Ted Kaczynski terrorizoi SHBA me 16 shpërthime! Bombat i bënte në shtëpi e i dërgonte me postë

Gjendet i vdekur në qeli 'Unabomber', Ted Kaczynski terrorizoi SHBA me 16 shpërthime! Bombat i bënte në shtëpi e i dërgonte me postë