POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Gara për Durrësin, sondazhi: 50-54% i merr PS-ja, 24-28% PD-ja, 14-18% LSI-ja

Në Bashkinë e Durrësit që drejtohet nga Vangush Dako për që ende PS nuk caktuar një kandidat 50% deri në 54% e të anketuarve nga  institute "GPF Inspiring Research" kanë pohuar se votojnë PS, 24% deri në 28% Partinë Demokratike 14% deri në 18% LSI,  2% deri në 4% kanë votuar për PDIU, 1% deri në 3% për PR dhe 37.5% janë shprehur të pavendosur.


Lajmi kryesor:

Sondazhi i 'GPF' për Report Tv: Sikur zgjedhjet politike të bëheshin sot, PS fiton 53%, rritje nga 2017-a, 75% kundër opozitës për djegien e mandateve


d.ba./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Durresaku: 13/03/2019 23:42

    D M TH Dursaket do votojne per DAKOT E PS e cila SIMBOLIZON krimin dhe HAJDUTERINE RRITJA E TAKSAVE DURRESI PA UJE SHKATERIMI TOTAL I QYTETIT KJO ESHTE TE VOTOSH PER DAKOT E PS se

    Përgjigju