Gara për kryetarin e ri të PD, skualifikohen 3 kandidatë

Admir Mulaj, Edmond Vrapi, Mirjan Jashanllari janë 3 kandidatët e skualifikuar të cilët kishin kandididuar për kryetarin e ri të PD. Ata janë skualifikuar për shkak të kritereve të vendosura.


Lajmi kryesor:

Debate në kryesinë e PD-së, miratohen 4 kandidatatët për kryetarin e ri! Në garë përballë Bashës, Kadilli, Shehaj dhe Harxhi! Skualifikohen 5 të tjerë, anëtarja e grupit 'Për PD': Akt i rëndë


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ulen në tryezë Rama e Basha për të diskutuar për vettingun e politikanëve?×

Lajmi i fundit

John

Copëza nga e kaluara, një flotë anijesh japoneze e Luftës së dytë Botërore është shfaqur falë lëkundjeve të një vullkani