Gati për një quiz? Zbuloni më shumë rreth vetes dhe çështjeve të zemrës

Gati për një quiz? Zbuloni më shumë rreth vetes dhe çështjeve të zemrës

Foto ilustruese

Mënyra sesi i shohim gjëra tregon padiskutim shumë për personalitetin tonë. Testi i mëposhtëm do t’iu bëjë të shini sesi i shini ju çështjet e zemrës dhe ku i dihet mbase do t’iu bëjë të zbuloni dhe diçka më shumë për veten. 

Dy kuaj, apo një fytyrë? Cfarë shihni?

*përgjigja*

2 kuaj!

Plagët që lë pas dashuria joreciproke mund të shërohen shumë shpejt, mos e harroni këtë. Nëse nuk provoni dhe rrezikoni më shumë, nuk do të provoni kurrë ndjesitë e bukura të saj. Duhet të lini veten më të lirë ndaj eksperiencave dhe përvojave të reja, për t’u ndjerë më të gjallë.

Një fytyrë

Ju ecni përpara pa shqetësime. Ju jeni një person pozitiv, që asgjë e trishtë apo e keqe nuk mund t’iu rrëzojë. Ti e di shumë mirë se çfarë do dhe gjithmonë dëshirat e tua do të gjejnë rrugën drejt teje.

 

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

U kap teksa largohej me makinën që kishte vjedhur, ndalohet 14 vjeçari në Fier! Autor edhe i vjedhjes së 3 mjeteve të tjera

U kap teksa largohej me makinën që kishte vjedhur, ndalohet 14 vjeçari në Fier! Autor edhe i vjedhjes së 3 mjeteve të tjera