Gent Gazheli emërohet Drejtor i Përgjithshëm i Doganave

Gent Gazheli

TIRANË- Gent Gazheli ka marrë një detyrë të re!

Pas dha dorëheqjen si ambasador i Turqisë, Report Tv mëson se është emëruar në krye të Drejtorisë së Përgjithshme të Doganave.

 Ai zëvendëson në këtë post Gjon Bardhin.

Më herët Gazheli ka qenë në krye të Albpetrolit, ndërsa në 2013 ka qenë edhe drejtor i Parandalimit të Pastrimit të Parave.

E.M./B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Universitetet mësim online dhe mbyllen konviktet, ju duket i drejtë vendimi i Komitetit të ekspertëve?

Komento

Komente

 • llazi: 01/10/2020 14:43

  po eshte nje hajdut drejtori i antikondrabandes, nje ze pipizane ,nje hajdut ordiner, nje frikacak, me nje nene prostitute, nje Marjan Laca, qe nuk le maune qe kalon traun e doganes pa u mare leke ose ndryshe nuk futet maunja brenda doganes, kete e dijne te gjithe tregetaret dhe doganjeret,. ky drjejtori i ri i doganave duhet ta çoje ne spak kete pleher hajdut.

  Përgjigju
 • edi: 01/10/2020 14:17

  po mir o Rame, o gja e trashe,njesoj si saliu. nuk dije te merrje studente te shkelqyer e ti fusje ne dogane, po do merrje gent trapin? te gjith ju jeni te trashe, saliu, ti,basha, mona. vetem tosi ishte i zgjuar,por e keqja qe ishte dhe hajdut. ju jeni hajdut e te trashe. merr shembull nga greku. shum ish gazetar jan ber ministra. ne shqiperi gazetar te zgjuar ke plot, muc nano, kreshnik spahiu.

  Përgjigju
 • Daniel: 30/09/2020 21:02

  Me ne fund e hoqi Rama lala Gjonin se la nam me ate pijanec hajdut ordiner . E kishte kthy doganen si pronen e vete. Turp

  Përgjigju
 • Emri: 30/09/2020 18:57

  Me falni, ky ka qene ambasador i Turqise (ne cilin shtet?), apo ambasador ne Turqi? Jane dy gjera krejt te ndryshme.

  Përgjigju
 • Shoku: 30/09/2020 17:45

  Qoka e rradhes,do e mbaj dhe kete nja 6 muaj sa te bej ato qe ka dhene, doganat jane bere biznes familjar.

  Përgjigju
 • Andeti: 30/09/2020 17:17

  Suksese Zotit Gazheli ne krye te Doganave.Njeriu i duhur ne kete post te rendesishem

  Përgjigju
  • Tiku: 30/09/2020 20:56

   Po gomat e Gjonit??

 • Ana: 30/09/2020 15:38

  Ky gjatoshi me këto emërime, dashka vetë që ti humbë zgjedhjet. Nuk paska ndonjë tjetër ky haRama të papërfolur e të papërlyer, por gjthmonë te këta do rrotullohet!!!. Artan Lame, Blendi Gonxhe, Gent Gazheli, Spiropali etj rrethi i ngushtë i Ramës qe përherë në poste ku është leku e euroja me lopatë. Rroftë Rilindja. Megjithëse sa të ketë Lulushin e Monagjizën, derisa të vdesë në pushtet do jetë ky, më keq se Lukashenko.

  Përgjigju
 • Renato Bega: 30/09/2020 15:33

  Njeri me integritet te lart dhe profesionist i zoti.suksese Z.Gazheli

  Përgjigju
 • Latif: 30/09/2020 15:30

  Qeraxhiu i rradhes

  Përgjigju
 • Kck: 30/09/2020 14:41

  KCK kryehajdut

  Përgjigju
 • Populli: 30/09/2020 14:32

  Bobobooo ca surrati. Keta sa me shume bejne halera aq me shume bejne ngrihen ne detyre. Rrofte partia.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

PD mes Prokurorit 'Ruli' dhe gjykatësit Berisha