Gentian Zenelaj rrëfen historinë e pamundur, ja çfarë bënte aktori për të takuar të dashurën

Gentian Zenelaj, aktor

Aktori i njohur Gentian Zenelaj, është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar. I ftuar në emisionin 'Opinion' ai ka rrëfyer historinë e tij të vjetër të dashurisë që nuk iu realizua kurrë.

Ai shprehet se në vitet 97, kishte njohur një vajzë nga Elbasani. Edhe pse vendi ishte i pushtuar nga trazirat , ai udhëtonte nga Lezha në Elbasan për ta takuar vajzën. Gjithçka mori fund kur ai takoi bashkëshorten e tij, dashurinë më të madhe të jetës, me të cilën ka dhe dy fëmijë.  

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja me Bashën, jeni pro apo kundër rikthimit të Sali Berishës në krye të PD-së?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Zbulohen 500 rrënjë kanabisi brenda një banese në Angli, vihet në pranga 29-vjeçari shqiptar: Shkova vetëm për t'i korrur