Gjendet i pajetë trupi i një mashkulli tek Liqeni Artificial, ja të dhënat e para të policisë

TIRANË- Pak çaste më parë në bregun e Liqenit Artificial është gjetur trupi i pajetë i një mashkulli i moshës 60-70 vjeç.

Nga hetimet paraprake rezulton se në trupin e tij nuk ka shenja dhune apo dëmtime të tjera.

Grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe për identifikimin e trupit të pajetë.

Njoftimi i policisë:

 Tiranë

Informacion Paraprak

Më datë 27.09.2018, rreth orës 13:10, në bregun e Liqenit Artificial është gjetur një trup i pajetë i seksit mashkull rreth moshës 60-70 vjeç.

Nga kqyrjet paraprake në trup nuk rezulton të ketë shenja dhune apo dëmtime të tjera.

Po punohet për sqarimin e rrethanave dhe identifikimin e trupit të pajetë.

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ditë acari në vend, a i përballoni dot kostot e ngrohjes?×

Lajmi i fundit

John

Luiza Gega e dyta në turneun e Mançesterit, Veliaj përshëndet arritjen e sportistes dhe ‘thumbon’ Dukën: Koha që edhe në futboll, të largohet llumi e t’i jepet dorë talenteve