Gjeni diferencën! Gati për një 'quiz'?! Provoni veten

Gjeni diferencën! Gati për një 'quiz'?! Provoni veten

Foto ilustruese

Jeni gati për një Quiz? Jeni gati të shihni shumë gjatë në një fotografi?

Shikimi i një fotografie për një kohë të gjatë derisa të dalloni se çfarë nuk shkon, mund ta bëjë trurin tuaj më të fortë dhe t'ju bëjë të ndiheni sikur mund të arrini gjithçka.

Provoni  veten më poshtë!

Cila grua është ndryshe?

Mund te gjesh 2 ndryshime?

Mund të gjesh dardhën mes rosave?

Cili diell është ndryshe?

Mund të gjeni dy diferencat?

Mund të gjeni tre ndryshime?

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • sysala: 19/12/2021 23:51

    1.Koreania rreshti i trete e dyta nga e djathta 2.Ngjyra e kepuceve dhe mungon nje molle te pema poshte djathtas 3.Ne mes majtas eshte dardha 4.Nga poshte lart dhe nga e djathta ne te majte rreshti 4 kolona 4 dielli me syze dielli blu 5.Kapesja e letrave ngjyre gri, boja e kuqe/portokalle 6.Pica me/pa speca, boronicat mbi torte 3/2, ngjyra e donut

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, a forcohet pozita e Shqipërisë në rajon?×

Lajmi i fundit

Shmanget përplasja me grupin e Rithemelimit, mblidhet online sot Komisioni i Reformës Zgjedhore! Në seancë dëgjimore KQZ

Shmanget përplasja me grupin e Rithemelimit, mblidhet online sot Komisioni i Reformës Zgjedhore! Në seancë dëgjimore KQZ