Koha për quiz! Zbuloni më shumë rreth vetes dhe çështjeve të zemrës

Koha për quiz! Zbuloni më shumë rreth vetes dhe çështjeve të zemrës

Foto ilustruese

Mënyra sesi i shohim gjërat rreth nesh tregon shumë për personalitetin tonë. Në quizin e mëposhtëm mund të zbuloni diçka që fshihet në nënvetëdijen tuaj rreth cështjeve të zemrës. Kush e di, mbase do të zbuloni diçka që nuk e keni ditur për veten!

Mos harroni se është thjesht një lojë, por le ta fillojmë!

Çfarë shikoni, një fytyrë apo pulë?

*Përgjigja*

Fytyrë

Ju e dini shumë mirë kë keni përballë kur shihni veten në pasqyrë. Kjo është ajo cka ju ndihmon më shumë në jetën tuaj private dhe të dashurisë, pasi ju e njihni veten nga jashtë edhe nga brenda. Ju jeni të sigurta për atë që kërkoni nga partneri.

Pulë

Ju mund të jeni të turpshëm ndonjëherë, por kjo ndodh vetëm kur harroni vlerat tuaja. Jeni të veçantë dhe sot, të jesh vetëvetja është një "aftësi". Ju mund të jetoni shëndetshëm, duke mos pasur frikë dhe duke i treguar njerëzve të gjitha anët tuaja të fshehura, ose jo.

 

 

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Panairi i 16-të, rikthehet festa e ëmbëlsirave në Maliq! Ekspozohen mjalti dhe prodhimet bio të zonës

Panairi i 16-të, rikthehet festa e ëmbëlsirave në Maliq! Ekspozohen mjalti dhe prodhimet bio të zonës