Vajzë apo qiell me yje, çfarë shihni? Zbuloni më shumë për veten përmes një quizi

Fotografia e quizit

Fotografia e quizit

Mënyra se si i shohim gjerat tregon shumë për personalitetin tonë. Më poshtë do të gjeni një fotografi. Pyetja është çfarë shihni ju? Peshk, një vajzë apo një qiell me yje?

Përgjigja është gjëja e parë që ju vjen në mëndje sapo të shihnin foton!

 

*Përgjigja*

Peshk:

Ju jeni një person që ju pëlqen të ecni me rrjedhën dhe lehtësisht mund të gjeni një zgjidhje në çdo situatë

Jeni shumë të mençur dhe mësoni nga gabimet tuaja. Megjithatë, ndonjëherë ju duhet të jeni më aktiv për të arritur ëndrrat.

Një vajzë:

Ju jeni një njeri romantik që pëlqen të jetë i rrethuar nga miqtë dhe të afërmit. Ata gjithashtu duan të jenë pranë jush! Ndonjëherë jeni naiv, prandaj duhet të mendoni disa herë mirë përpara se të merrni një vendim.

Qiell me yje:

Ju jeni ëndërrimtar. Njerëz si ju mund të fillojnë një revolucion, megjithëse do ketë gjithmonë njerëz që do t’iu quajnë të çmendur. Mos ndaloni së ëndërruari, por mos harroni gjithashtu të ktheheni në realitet herë pas here.

 

 

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

Kurbin/ Vrau bashkëshortin me sqepar kur po flinte, nëna e 10 fëmijëve dënohet me 14 vite burg! Dyshohet se dhunohej vazhdimisht nga burri i alkoolizuar