GJKKO dënon me 6 muaj burg ish- gjyqtarin Luan Daci! I konvertohet në 12 muaj shërbim prove (VIDEO)

GJKKO dënon me 6 muaj burg ish- gjyqtarin Luan Daci. I konvertohet në 12 muaj shërbim prove


Lajmi kryesor:

Fshehu shkarkimin në '97/ SPAK kërkoi 1 vit burg, GJKKO e dënon me 6 muaj, i konvertohet në shërbim prove! Luan Daci: Do e apeloj!


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

Vodhën 'Benz-in' për të bërë xhiro në fshatrat e Lushnjes! 3 të rinjtë përplasën makinën dhe u plagosën kur po ndiqeshin nga policia