POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Goditi me grusht taksistin, arrestohet ish-sulmuesi i Arsenalit

Ish-sulmuesi i Arsenalit, Nicklas Bendtner

Futbollisti danez Niklas Bendtner është arrestuar nga policia mëngjesin e sotëm, pasi ka dhunuar një taksist. Lojtari kishte dalë për të jetë nate dhe më pas ka përdorur taksinë për të udhë

Por pas një mosmarrëveshje me taksistin, ai e ka goditur atë duke i thyer nofullën. Ndërsa ka qenë vetë taksisti, i cili e ka njohur futbollistin dhe më pas ka bërë kallëzim në polici.  Më pas policia arrestoi 30 vjeçarin, që tashmë luan për skuadrën e Rosenborgut.


 

/b.ha.
Komento