Goditi me grushte e sende të forta 3 të rinj, arrestohet 26-vjeçari

Goditi me grushte e sende të forta 3 të rinj, arrestohet 26-vjeçari

Një 26-vjeçar është arrestuar nga policia pasi ka goditur me grushte dhe sende të forta disa të rinj në një lokal në Udënisht të Pogradecit.

Në pranga ka rënë F.Ç, 26 vjeç. Po ashtu ai ka dëmtuar me gurë automjetin në pronësi të 39-vjeçarit.

‘Arrestoi në flagrancë shtetasin F. Ç., 26 vjeç, banues në fshatin Udënisht, Pogradec, pasi në një lokal në fshat, gjatë një konflikti për motive të dobëta, dyshohet se ka goditur me grushte dhe sende të forta, shtetasit E. J., 31 vjeç, A. J., 26 vjeç dhe Gj. J., 39 vjeç, banues në fshatin Udënisht, Pogradec, si dhe ka dëmtuar me gur automjetin në pronësi të 39-vjeçarit.’- njofton policia.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po jep rezultate lufta e SPAK ndaj grupeve kriminale?×

Lajmi i fundit

Rienergjizimi i PS-së/ Rama zhvillon takimin e dytë me të rinjtë e Akademisë Politike

Rienergjizimi i PS-së/ Rama zhvillon takimin e dytë me të rinjtë e Akademisë Politike