Goditi me sende të forta 48-vjeçarin gjatë një konflikti, arrestohet autori në Pogradec! Tentoi t’i ikte dhe efektivët! Drejtonte makinën në gjendje të dehur

Goditi me sende të forta 48-vjeçarin gjatë një konflikti, arrestohet autori në Pogradec! Tentoi t’i ikte dhe efektivët! Drejtonte makinën në gjendje të dehur

Foto ilustruese

POGRADEC- Aleksandër Seitllari, 28-vjec është  arrestuar ditën e sotme pasi ka goditur me sende të forta dhe ka dhunuar gjatë një konflikti një 48-vjeçar me iniciale D.K. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në fshatin Memëlisht, ku  48-vjeçari është paraqitur në spital për mjekim për shkak të plagëve të marra.

Autori ishte duke qarkulluar me një makinë tip “Benz”. Pas shenjës për ndalim, ai nuk e ka ndaluar automjetin dhe ka tentuar të largohet. Pas efektivët arrinë ta ndalonin dhe pas kryerjes së testit të alkoolit, rezultoi se 28-vjeçari po lëvizte në gjendje të dehur.   

Gjatë kontrollit të ushtruar në automjet u gjetën një thikë dhe një shkop druri, të cilat u sekuestruan në cilësinë e provës materiale.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

Berisha: Guvernatorja fshihet edhe pas heshtjes së Bashës, nuk gjen forcë të thojë një fjalë të vetme! Të tregojë kush i bën presion

Berisha: Guvernatorja fshihet edhe pas heshtjes së Bashës, nuk gjen forcë të thojë një fjalë të vetme! Të tregojë kush i bën presion