Goditi me sende të forta punonjësen e policisë rrugore, policia vë në pranga një 56 vjeçar

Goditi me sende të forta punonjësen e policisë rrugore, policia vë në pranga një 56 vjeçar

Një 56 vjeçar është vënë në pranga pasi ka goditur me sende të forta punonjësen e policisë rrugore.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën e "Elbasanit", ku 56 vjeçari me iniciale V. M., ka goditur punonjësen e policisë, për shkak të detyrës.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Shqip: 04/08/2020 12:33

  Kta qe jetojne dhe kane jetuar ne USA u bene pjese e pandare e komenteve per cdo gje qe ndodh ne Shqiperi tregojne histori me USA, Sigurrisht kush dhunon tjetrin duhet vene para pergjegjesise ligjore por problemi eshte qe nuk kemi pare nje polic te denohet per korupsion ose veprime kundralighshme, por kur te thote polici ose policja qe hyre me te kuqe dhe ti je komplet i bindur qe ke hyne me jeshile dhe te merr patenten dhe te sorrollat neper komisione si i behet... prandaj boll me perralla USA se dhe ju nga ketu keni ikur dhe mos beni moral

  Përgjigju
 • Vloren: 04/08/2020 11:43

  Te gjith policat e rrugores duhen rrahur tre her ne dit zagaret..respekte vetem per renean.!

  Përgjigju
  • Croydon: 04/08/2020 23:39

   Femra sesht mu dhunu ska burrni hic aty pakten un me ket dukat jam rrit po trima si ty qe thu hajde provoje me mu po i thua ktij po te them un qe mos kru byth se ta krujn e ta bajn bythen gjak po merr rrogen naj lek tolero se sta a len baba e je i mir me gjith respektohesh nk degjenerohesh vec po bere si thu po hajde me mu se per ty sja ha raku tshpis tate jo robve nrrug pallosh

  • @vlora: 04/08/2020 15:18

   Hajde provoje me mu se dhe un i rrugores jom, apo boni te fortin me femra?!

 • landiu fierr: 04/08/2020 10:40

  O gazetar, nqs nuk ehste kjo ne foto policja e dhunuar, sheno aty foto ilustruese, se ka njerez qe e njohin kete police dhe mund te shqetesohen. A e kuptoni qe keni ne dore nje arme sic ehste informacioni, qer kur perdoret keq si ne kete rast shkakton deme psikologjike, morale, emocionale. beni "shkola- gazetari

  Përgjigju
 • Ajo: 04/08/2020 10:33

  Tja mesoj njeri ktij “neandertalit te shpelles” qe femra o fisderr nuk preket me dore. Aq me teper punonjesja e shtetit. Po ske faj ti se del me nje muaj ose mbas 72 oresh ketu. Shko ne USA, ose ne ndonje shtet tjeter “SHTET” preke me dore dhe tani do ishe duke folur me Yjet ose me xhindet. Klm ne burg o cop mishi pa sy.

  Përgjigju
  • Pavlind Cerraga: 04/08/2020 16:07

   Avash mom vajze avash.se po qelben administratat me l*vire si puna jush.duke ju hapur sharlet ven e pa ven per nji vend pune.

 • Sondazhi i ditës:

  PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet