Gomonia goditi për vdekje 7-vjeçaren në Himarë, protestuesit ndezin qirinj në shkallët e Kryeministrisë

 

Protestuesit e kanë zhvendosur protestën nga Ministria e Brendshme përballë Kryeministrisë. Ata kanë ndezur në shkallët e ministrisë qirinj për të kujtuar vdekjen tragjike të 7-vjeçares Jonada Avdia.


Lajmi kryesor:

Gomonia goditi për vdekje 7-vjeçaren në Himarë, protestë para Ministrisë së Brendshme dhe Kryeministrisë! Të pranishëm Berisha dhe Meta


SI.E./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Reshje të dendura shiu në Maliq, stuhia rrëzon pemët pranë fshatit Pendavinj

Reshje të dendura shiu në Maliq, stuhia rrëzon pemët pranë fshatit Pendavinj