Greqi, 22-vjeçari masakron shokun pasi i mori të dashurën, nxjerr foton e thikës së gjakosur me të cilën vrau të riun

Foto e publikuar nga 22-vjeçari në rrjetet sociale

Një krim i rëndë ka ndodhur në Athinë, Greqi, ku një 22-vjeçar ka vrarë me thikë shokun e tij 20-vjeç. Ngjarja e rëndë ndodhi në orët e para të së martës, në qendrën e fshatit të Serres, në vendin e quajtur Ano Kamila.

Sipas mediave greke i riu goditi për vdekje shokun e tij, pasi ky i fundit i kishte marrë të dashurën dhe ishte larguar në drejtim të paditur.

Policia ka mundur të arrestojë autorin, vetëm pak orë pas vrasjes. Megjithatë i rëndë është fakti që vrasësi i dyshuar i 20-vjeçarit, ka publikuar foto ku shihet me thikën e gjakosur, të cilën e kishte përdorur për të vrarë shokun.

Fotoja e publikuar nga i riu

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të vendosen kufizime për personat e pavaksinuar?×

Lajmi i fundit

John

Aleanca e Turqisë me Emiratet e Bashkuara ka rritur ambicien e Erdogan, 'shpëtimi' i vetëm i krizës Izrael-Palestinë