POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Greqi/ I kapën dy çanta me rreth 61 kg marijuanë, arrestohet 24-vjeçari shqiptar

Droga e sekuestruar e shqiptarit 24-vjecar

GREQI- Një shqiptar 24-vjeçar është arrestuar këtë të shtunë në Kostur për posedim dhe trafikim droge.

Identiteti i tij nuk bëhet me dije, por mësohet se shqiptarit i është gjendur dhe sekuestruar në mjet 2 canta me 36 pako që përmbanin 60 kg e 940 gram marijuanë.

24-vjeçarit i është sekuestruar gjithashtu edhe një celular me 1 kartë SIM e 95 euro.

Dy cantat me marijuanë, gjendur në bagazhin e automjetit të 24-vjecarit shqiptar

a.s./Shqiptarja.com
Komento