Greqia ‘lëkundet’ sërish, tërmet me magnitudë 5.0 godet rajonin e Evias

Greqia ‘lëkundet’ sërish, tërmet me magnitudë 5.0 godet rajonin e Evias

Foto ilustruese

 Një tërmet me magnitudë 5.0  Rihter është regjistruar pak minuta më parë në Evia.

Mediat greke bëjnë me dije se lëkundjet kanë qenë të forta dhe se tërmeti është ndjerë në Atikë.


Lajmi kryesor:

Greqia ‘lëkundet’ sërish, tërmet me magnitudë 5.0 godet rajonin e Evias! Flet sizmiologu i famshëm grek: I frikësohemi aktivizimit sizmik


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Pastruesja i vodhi paratë në shtëpi, arrestohet nga policia e Tiranës zyrtarja Alda Klosi! Akuzohet për pastrim parash

Pastruesja i vodhi paratë në shtëpi, arrestohet nga policia e Tiranës zyrtarja Alda Klosi! Akuzohet për pastrim parash