Greta Koçi sot feston ditëlindjen...nuk është më 16 vjeç

Greta Koçi sot feston ditëlindjen...nuk është më 16 vjeç

Greta Koçi

Greta Koçi është artistja shqiptare më e komentuar kur bëhet fjalë për moshën.

Një ndër batutat më të përdorura për Gretën ishte se mbetej 16 vjeç, por duket se nuk është më aq.

Ditën e sotme këngëtarja feston ditëlindjen dhe mbush plot 28 vjeç.

Ajo ka publikuar një foto në Instagram që njofton fansat se ka ditëlindjen, ku motra e saj  Eni i ka dhënë dhuratën e parë.

Ajo i ka dhuruar një shportë të mbushur me lule, nutella, çokollata Rafaelo dhe shampanjë.

Greta gjithashtu ka postuar në profilin e saj urimet që të afërmit apo fansat i kanë bërë.

Postimi i Gretës

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Robi: 26/09/2019 16:08

    Po Flamur Herman Geringu a do marë pjesë në ditëlindjen e Tretës, se e bëri drejtoreshë se ishte shumë e aftë,,,

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Gjykata Kushtetuese shfuqizon disa pika të rregullores se re të Kuvendit

Gjykata Kushtetuese shfuqizon disa pika të rregullores se re të Kuvendit