Greva e personelit të trafikut ajror në Itali, TIA: Fluturimet me aeroportet italiane do vijojnë normalisht nga ora 15:00

Greva e personelit të trafikut ajror në Itali, TIA: Fluturimet me aeroportet italiane do vijojnë normalisht nga ora 15:00

1584384106_tia.jpg

Aeroporti ndërkombëtar i Nënë Terezës njofton qytetarët se fluturimet me aeroportet Italiane do të vazhdojnë normalisht duke filluar nga ora 15:00 e ditës së sotme.

"TIA njofton se fluturimet nga aeroportet Italiane dhe drejt tyre do të vazhdojnë normalisht duke filluar nga ora 15:00 e ditës së sotme. Ju lutemi pasagjerëve që kanë fluturim sot drejt destinacioneve të Italisë të komunikojnë
paraprakisht me kompanitë ajrore respektive për të verifikuar statusin e fluturimit të tyre para se të nisen për në aeroport", njofton TIA. 


Lajmi kryesor:

Greva në Itali, Aeroporti i Rinasit rikthen fluturimet me aeroportet italiane: Nga ora 15:00 vijojnë normalisht


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Sot festa e Sulltan Nevruzit, dita e shpresës dhe e ringjalljes për besimtarët bektashinj

Sot festa e Sulltan Nevruzit, dita e shpresës dhe e ringjalljes për besimtarët bektashinj