'Gruaja që më dha jetën'! Postimi i fundit i Edi Ramës me nënën

Postim i Edi Rames ne date 4 korrik


Në datë 4 korrik me rastin e 56 vjetorit të tij, kryeministri Edi Rama bëri postimin e fundit me nënën, ku shfaqej duke e përqafuar, ndërsa e shoqëronte me mbishkrimin 'me gruan që më dha jetën'.


Lajmi kryesor:

Përcillet për në banesën e fundit Aneta Rama, kurora lulesh nga kabineti qeveritar! Rama: Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë


  • Sondazhi i ditës:

    Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?×

Lajmi i fundit

John

Rikthehet i nxehti afrikan, të mërkurën temperaturat arrijnë mbi 40 gradë! Bani: Gushti, temperatura 2-3 gradë më shumë se normalja