Ha 4 pjata me makarona dhe nuk do t’ia dijë! Si e mban veten në formë Shakira?

Këngëtarja kolumbiane ka treguar disa nga ushqimet e saj më të preferuara dhe ato që kryesojnë listën nuk janë aspak dietike.

Çokollatat dhe makaronat janë ndër atë ushqimet që ajo shijon më shumë.

Në publikimet më të fundit këngëtarja  ka treguar se si po mundohet për të djegur 4 pajta me makarona italina që ka konsumuar.

Video e publikuar ka marrë plot 1.7 milionë klikime.

Veç ushtrimeve në palestër kujtojmë se Shaki performon me kërcime mjaft energjike, të cilat pa frikë mund të djegin 500 kaloritë e nevojshme. Format e saj trupore, të një nëne që ka lindur dy fëmijë janë thjesht, të adhurueshme.

 

1/3
G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se forcat politike do arrijnë marrëveshje për çështjen e listave?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

COVID-i ndryshoi sjelljen e njerëzve në të gjithë botën, por jo fushatën e LSI! Pa maska në ambient të mbyllur e ngjitur me njëri- tjetrin, Vasili takime me aktivistët