U arrestua në protestën e dhunshme te selia e PD-së, modelja e njohur i del në krah Stresit: Zemra e tij meriton dashuri jo dhunë

U arrestua në protestën e dhunshme te selia e PD-së, modelja e njohur i del në krah Stresit: Zemra e tij meriton dashuri jo dhunë

Stresi dhe Morena Taraku

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku, ka reaguar në rrjetet sociale në mbrojtje të reperit Stresi, i cili u arrestua për dhunë gjatë protestës së një dite më parë në selinë e PD-së.

Përmes një postimi në Instagram, ajo ka kërkuar lirimin e tij, ndërsa shkruan se zemra e tij meriton dashuri jo dhunë.

“Ti je me mua në çdo cep të botës…Pa ty nuk jam unë. Free Stresi. Zemra e tij meriton dashuri jo dhunë.” ka shkruar ajo.

Kujtojmë se mes 34 të arrestuarve një ditë më parë në protestën para selisë së PD-së ishte edhe reperi Arkimend Lushaj, ose i njohur ndryshe si Stresi.

Postimi i modeles

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Hasani: 09/01/2022 20:25

  Jam dakort me mendimin tend o tej.....

  Përgjigju
 • O tej: 09/01/2022 17:07

  Stresi bashke me ty meritoni nje hu ne bithe..

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Edison Ypi: Xhaja nga Zavalina

Edison Ypi: Xhaja nga Zavalina