'Hape rrugën, hape rrugën'/ Naftëtarët e Ballshit tentojnë të çajnë kordonin e Policisë te Ministria e Infrastrukturës (VIDEO)

 

Protesta e naftëtarëve të Ballshit ka pasur disa tensione. Ato janë përplasur me policinë duke kërkuar që të çajnë kordonin e policinë.


Lajmi kryesor:

Naftëtarët 4 orë protestë në Tiranë, përplasen me policinë para Ministrisë së Infrastrukturës! Balluku s'i pret në takim, protestuesit rikthen në Fier


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

BE: Asociacioni të nisë menjëherë, pa vonesa dhe kushte

BE: Asociacioni të nisë menjëherë, pa vonesa dhe kushte