Hapet humnerë në mes të qytetit, 'gëlltit' një kamion

Në Casoria, qytezë në Napoli, një humnerë e madhe ka 'gëlltitur' një kamion plehrash.

Dhjetëra metra e gjerë dhe po aq e thellë, humnera që u hap papritur, nuk mund të shmangej nga një kamionist i një makine plehrash, i cili me gjithë makinë ra brenda, por që fatmirësisht nuk ka pësuar dëme serioze. Ai u nxorr prej gropës së thellë prej ekipeve të shpëtimit dhe tani ndodhet I shtruar në spital.

Menjëherë nga forcat e rendit u pezullua trafiku, forcat zjarrfikëse evakuuan shtatë ndërtesa si dhe u bë ndërprerja e energjisë elektrike pasi në zonë kishte një erë të fortë gazi.

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Luli: 02/07/2019 02:38

  Mallkim per fatkeqesite qe I bejne botes...

  Përgjigju
  • Dashi: 05/07/2019 09:14

   Kur nuk hapet nje te parlamenti jone.

 • Sondazhi i ditës:

  Rishfaqen nostalgjikët e diktatorit, a duhet bërë dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare?×

Lajmi i fundit

John

Përhapja e variantit 'Omicron' të COVID, OBSH thirrje: Personat me probleme shëndetësore dhe ata mbi 60 vjeç të shmangin udhëtimet