POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Harrojini klasiket, ‘pulovrat kokoshka’ janë gjithçka që duhet të vishni këtë sezon

Pulovrat kokshka

Sfida e veshjes së ditës tashmë nuk do të jetë e tillë, pasi mjafton një pulovër dhe do të jesh krejtësisht e plotësuar. Qoftë për të shkuar në punë apo për një darkë me miqtë tuaj, e kombinuar në mënyrën e duhur, pulovra do ‘t’ju nderojë’.

Dhe s’po flasim për ato pulovrat klasike por për pulovrat kokoshka. Quhen kështu pasi janë të stiluara me qepje rrethore, të cilat marrin formën e tyre. Gjithashtu janë edhe nmë të preferuarat e blogereve për këtë sezon, të cilat nuk ngurojnë tua sugjerojnë të gjitha vajzave të reja.

Dhe nuk ju lodhin shumë për kombinime, me një fund lëkure apo me kuadratë, me një palë xhinse apo dhe me pantallona klasike, do të dukeni më e veshura e mbrëmjes.

Pulovra kokoshka e kombinuar 

fl.mi.
Komento