Harroni për pak minuta Donaldin dhe Borën, pse të gjithë mbetën gojë hapur nga rikthimi i Marinës në ekran...ja si duket 1 javë pas lindjes

TIRANË- Marina Vjollca është rikthyer pas lindjes menjëherë në prezantim dhe në nisje të spektaklit “Klanifornia”, bukuroshja ka falënderuar të gjithë për dashamirësinë e treguar ndaj saj dhe vajzës së vogël, Marget.

“Më lejoni që t’ju falënderoj të gjithëve për urimet tuaja të shumta. Realisht më keni befasuar dhe më keni lumturuar pa masë. Është diçka krejt magjike që të ndjesh ngrohtësinë e kaq shumë njerëzve”, tha ajo.

Megjithatë, duhet ta pranojmë se të gjithëve na ka bërë përshtypje trupi i saj elegant dhe që vijon të jetë po aq në formë edhe pas sjelljes në jetë të një fëmije. Madje mund të thuhet të qenit nënë, bukuroshes i ka dhënë edhe më shumë nur dhe këtë e ka reflektuar si gjithnjë edhe në ekran.

Harroni për pak minuta Donaldin dhe Borën dhe shijoni bukurinë dhe elegancën e Marinës 1 javë pas lindjes, së Marget. 

1/5
B.K./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha apo Berisha, sipas jush kush e ka mbështetjen e anëtarësisë së PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Pas konferencës për mediat në kryeministri, Erdogan shkon në Kuvend, e pret Nikolla dhe Rama