‘Hataja’ nga tërmeti! Shikoni ku kishte përfunduar Xhensila dhe Besi nga frika (FOTO)

Pas alarmit fals, të ditës së djeshme, se në Tiranë do të ndodhte hataja nga tërmeti, rrjeti u mbush plot reagime. Mes tyre që kishin vrapuar jashtë ishte dhe aktori i humorit Bes Kallaku.

Në postimin e tij ai shkruan se kaq njerëz nuk kishte parë nëpër rrugët e Tiranës as për Vitin e Ri.

Menjëherë ka raguar edhe Arbana Osmani duke e pyetur për Xhensilën.

‘Joooo, ajo për kshu rastesh e mban veten shumë. A ka nxjerrë në aeroportin e Rinasit në pistë, si vendi që ska ndërtime përreth’ ka shkruar Besi duke e shoqëruar me emoji.

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se arritja e marrëveshjes për Reformën do garantojë zgjedhje të lira e të ndershme?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Deputetja socialiste: PD s'ishte gati për depolitizimin, rezistenca e institucioneve fitoi mbi politikën e rrugës