Heidi Klum, poston foto duke u puthur në buzë me Roberto Cavalli: Më mungon

Heidi Klum, poston foto duke u puthur në buzë me Roberto Cavalli: Më mungon

Heidi Klum dhe Roberto Cavalli

Ish-supermodelja Heidi Klum ashtu si shumë personazhe të tjerë është prekur nga vdekja e ikonës së modoës Roberto Cavalli.

Ajo ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një foto ku shfaqet duke puthur në buzë Cavallin.

Në postimin e saj ajo ka shkruar: “Më mungon Roberto Cavalli” duke e shoqëruar edhe me një zemër të kuqe.

Lajmin për vdekjen e stilistit e kanë bërë të ditur të afërmit, të cilët kanë raportuar se gjendja shëndetësore e tij ishte përkeqësuar ditët e fundit.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po jep rezultate lufta e SPAK ndaj grupeve kriminale?×

Lajmi i fundit

Pas dhëndrit, SPAK lëshon urdhër arrest edhe për kunatin e vajzës së ish-deputetit Arben Ndoka

Pas dhëndrit, SPAK lëshon urdhër arrest edhe për kunatin e vajzës së ish-deputetit Arben Ndoka