VIDEO/ Puthje në buzë?! Beniada dhe Arjola habisin banorët e 'Big Brother' (VIDEO)

Me kalimin e javëve banorët në shtëpinë e "Big Brother" vijnë gjithnjë edhe më pranë njeri-tjetrit, aq pranë sa nuk mungojnë puthjes me tyre.

Puthja e parë që ka bërë më shumë bujë ishte ajo mes Donaldit dhe Beatrix, por ishte ajo mes Arjolës dhe Beniadës që u komentua edhe më shumë. Pa komplekse, vajzat natyrshëm u puthën në buzë. si mendoni ju për këtë?

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

‘Shpërthen’ Armaldo, ua thotë në sy banorëve të “BBV”: Gruaja i ka mbajtur shënim kush më ka...

‘Shpërthen’ Armaldo, ua thotë në sy banorëve të “BBV”: Gruaja i ka mbajtur shënim kush më ka...