Heqja e dyerve të blinduara në PD, Flamur Noka i shpjegon Berishës si janë pastruar

Pas marrjes së nga Komisioni i Rithemelimit, në selinë blu u hoqën dyert e blinduara. Sot deputeti Flamur Noka, në rolin e ekspertit i ka treguar me detaje Sali Berishës pastrimin e ambientit dhe hyrjeve brenda zyrave në PD nga dyert e blinduara.


Lajmi kryesor:

Mblidhet në PD 'Rithemelimi', Berisha merr rolin e kreut të partisë, sulmon Kim: S'na e përcakton ajo kryetarin e partisë! Negociata për Presidentin? Vetëm nëse emrin e propozojmë ne


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Akuzat se rriti pagat për fushatë politike, Rama: Analfabetizëm politik, kodi flet për zgjedhje të përgjithshme, jo lokale

Akuzat se rriti pagat për fushatë politike, Rama: Analfabetizëm politik, kodi flet për zgjedhje të përgjithshme, jo lokale