Hera e dytë që Komisioni i Sigurisë pezullon për arsye teknike seancën dëgjimore me gazetarin Adriatik Doçi

1603789747_adriatikdoci.jpg

Hera e dytë që Komisioni i Sigurisë pezullon për arsye teknike për shkak të problemeve me audion.


Lajmi kryesor:

Komisioni i Sigurisë mbyll seancën dëgjimore me gazetarin! Doçi: Meta dha nënshtetësi VIP për të dënuarin me 30 vite burg! U ndërhy te familja ime për mos të publikuar më lajmet


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A do të ketë shitblerje të votës edhe më 25 prill?×

Lajmi i fundit

John

Realizimi i mbrojtjes lumore dhe rruga e re e Kalasë së Beratit, Rama dhe Klosi inspektime: U evituan përmbytjet! S'keni durim, prurjet e reja i doni menjëherë