'Hipokritët' që bëjnë sikur mbrojnë Kosovën se i iku Sunny Hill

'Hipokritët' që bëjnë sikur mbrojnë Kosovën se i iku Sunny Hill

Sunny Hill, një aktivitet që i shtohet Shqipërisë dhe si aktivitet tjetër të këtij dimensioni ka shumë të mira por normalisht dhe probleme që lidhen me mirëorganizimin.

Të mirat e këtij festivali janë ekonomike dhe marketingu mbi Shqipërinë dhe Tiranën. Por të lexosh që edhe disa persona që e mbajnë veten për sipërmarrës të sukseshëm reagojnë në mënyrë primitive vetëm thjeshtë për populizëm politik duke menduar se kështu mund të ngrenë nivelin e tyre mediokër politik, tregon jo vetëm se politikisht janë të paformuar por ngre dyshime të forta dhe për mënyrën e arritjes së “suksesit” në sipërmarrjet e tyre. Reagime të tilla nga këta persona që në pamje të parë duket sikur mbrojnë Kosovën nuk bëjnë gjë tjetër vetëm sa nxit përçarje ndërmjet Shqipërisë dhe Kosovës. Sa më shumë të vijnë dhe të organizohen në Shqipëri aktivitete të tilla aq më mirë është për vendin. Mjaftë më me këto Hipokrizi, nga njerëz Hipokrit.”

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Adi: 16/06/2022 19:02

    Po sikur t'ua falim plus keni një kamatë vjetore në favorin tuaj?

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me përjashtimin e policëve që kanë përdorur Sky apo Encro Chat?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Detaji që tradhtoi Naim Murselin në varrimin e Liridona Murselit

VIDEO/ Detaji që tradhtoi Naim Murselin në varrimin e Liridona Murselit