Historia e jashtëzakonshme që solli në jetë Meri Kumben dhe kërkesat e Gerta Lokut për zv.ministren e Kulturës sot në ‘E ardhmja është vajzë’

Një sipërmarrëse, e cila jeton në fshat erdhi me kërkesat e saj përballë zv. Ministres së Kulturës sonte në “E ardhmja është vajzë” me Ermira Çaushollin.

Një histori e jashtëzakonshme dashurie solli në jetë Meri Kumben në një kohë që askush nuk e besonte.

Nga Roma në Rrushkull, do të ishte tranferta e jetës për Gerta Lokun e cila nuk ka asnjë pishman për jetën në fshat.

Këto u transmetuan sonte në ekranin e Report tv, ku të ftuarit përjetuan emocione të vërteta në “E ardhmja është vajzë”.

/LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Festa e Shna Ndout, mijëra pelegrinë në Kishën e Laçit! Përmbyllen 13 të martat e shenjta

Festa e Shna Ndout, mijëra pelegrinë në Kishën e Laçit! Përmbyllen 13 të martat e shenjta