Hoqi dorë nga pasaporta shqiptare, ish-kapiteni Lala: Shpresoj që një ditë ta marr sërish

Për ‘Report TV’ lidhur me çështjen e heqjes dorë nga pasaporta shqiptare Altin Lala është shprehur: “Më duhej të hiqja dorë nga pasaporta shqiptare për shkak të impenjimeve të mia. Shpresoj që kur të bëhet ndryshimi i ligjit në Gjermani të aplikoj dhe ta marr sërish shtetësinë shqiptare.”


Lajmi kryesor:

Ish-kapiteni i Kombëtares heq dorë nga shtetësia shqiptare: Shpresoj që një ditë ta marr sërish


Ne.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja me Bashën, jeni pro apo kundër rikthimit të Sali Berishës në krye të PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Opinionisti Meçaj: Basha dhe Berisha janë të dy anti-Amerikanë