Horror në Presidencë, Ilir Meta kërcënon dhe intimidon verbalisht deputeten Silva Caka

Silva Caka dhe Ilir Meta

Mesditën e së martës shërbimi i sigurisë së Gardës së Republikës brenda Presidencës, njoftoi urgjentisht komandën qendrore për një incident që ndodhte ndërkohë. Nga brenda zyrës së Presidentit Ilir Meta vinin klithmat dhe ulërimat e frikshme të një burri që shoqëroheshin me qarjen dhe refuzimin e një zëri femëror. Ndërkohë në protokollin e vizitorëve të Presidentit gjendej i shënuar vetëm emri i ish deputetes së LSI-së Silva Caka...

Zonja në fjalë ishte thirrur nga Ilir Meta urgjentisht dhe po i kërkohej llogari pse nuk pranonte të punonte e të kandidonte në Njësinë Nr.4 në kryeqytet. Situata po agravohej dhe Ilir Metës po i linin nervat. Iu turr në mënyrë kafshërore një femre duke e fyer, poshtëruar e kërcënuar. Pavarësisht degradimit presidencial, ashtu stoike ish deputetja Caka ia qartësoi prerë Ilir Metës se partia e LSI po degradonte dhe shumë zëra dhe shumë emra të arsyeshëm po i largoheshin.

Pas Nasip Naços, Lefter Kokës, Aleksandër Lipivanit, Gledjon Rehovicës, Silva Cako është një tjetër politikane e re që nuk gjen dot veten në partinë familjare Meta. Ndërkohë në Njësinë 4 është deleguar Edmond Haxhinasto i cili sipas grafikut pritet të largohet nga LSI-ja më 14 shkurt.

K.T./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  40 subjekte zgjedhore, 35 parti politike dhe 5 kandidatë të pavarur regjistrohen në KQZ për zgjedhjet e 25 Prillit! Mendoni se është një numër:

Komento

Komente

 • Jon: 19/01/2021 19:34

  INTIMIDON hahahahaha

  Përgjigju
 • Ssss: 18/01/2021 22:52

  Po po sajoni lloj lloj genjeshtrash aty e ka mendjen iliri te caka

  Përgjigju
 • Petro: 18/01/2021 22:14

  No coment

  Përgjigju
 • dum dumi: 17/01/2021 19:25

  O Ilir po behen gati gjysma e leshelis te Vlores te te ikin e ka ber Nik evgjiti Ilirjanit kasht e koqe me intrigat e tija.Mblidhi dhe shantazhoji qent se te iken nga kolibja o Iliiiir

  Përgjigju
 • Hale: 17/01/2021 18:09

  Eshte shume bukur te shikosh kur haleja shan halene. O Mane BQ, ta rriten ndopak ate pagen e pyjores? Nje m.. jeni, ti je ke halja e madhe dhe likja ke halja e vogel. Parazite, shushunja, hajdute dhe te pangopur. Flet halja per halen ):!

  Përgjigju
 • Ben Tironci: 17/01/2021 14:00

  Kokelopa e Dkraparit e ka bo Presidencen sikur e prone te Novruzit. Eshte bo Meta me e pshurr qente e rruges.

  Përgjigju
 • Klodi vlore: 17/01/2021 13:54

  Ma mer se keto jan info te rames !?

  Përgjigju
 • Meta Monika: 17/01/2021 13:50

  Jane nje jashtqitje qe shpejt kane vendin ne Lane.

  Përgjigju
 • I tej: 17/01/2021 13:48

  I Ilir Metmuti hajduti.

  Përgjigju
 • Leli: 17/01/2021 13:20

  Temblidhet kuvendi ta shkarkoj kete egersir. Si beri kongresi amerikan per trampin. Turp

  Përgjigju
  • Zylfiu: 17/01/2021 22:44

   Se shkarkon dot se ka para me kamiona ay×

Lajmi i fundit

John

U dëmtuan nga tërmeti, lista me 28 pallatet që do të shemben në Tiranë