Hoxha i veshjeve firmato, Elvis Naçi ‘bamirës’ edhe me familjaret e tij! E bija vesh bluzë 700 dollarë

Hoxha i veshjeve firmato, Elvis Naçi ‘bamirës’ edhe me familjaret e tij! E bija vesh bluzë 700 dollarë

Elvis Naçi  është një hoxhë që nuk nguron të publikojë bamirësitë e tij në rrjetet sociale dhe pëlqen të vishet me firmato.  Pasuria e tij ka qenë objekt i vëmendjes për blerjet dhe jetesën e shtrenjtë që bën dhe asnjëherë nuk ka qenë transparent se nga burojnë gjithë këto të ardhura.

Edhe këtë herë Elvis Naçi ka zgjedhur të tërheq sërish vëmendjen me një tjetër rast ‘bamirësie’ që ka bërë ndaj vajzës së tij të vogël, duke i blerë një bluzë që kushton plot 700 dollarë.

Bluza e firmës Balenciaga ku pjesa më e madhe e shqiptarëve nuk kanë mundësi ta blejnë, por duket se vetë Elvis Naçi, bamirësi i shqiptarëve, nuk e ka aspak problem t’ia blejë vajzës së tij.

 

/LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • milton: 15/08/2023 08:43

  eshte dukshem fake ,shikoni detajet...

  Përgjigju
 • [email protected]: 28/11/2021 01:21

  Se di pse me duket si i dyshimte ky ,por dikush eshte qe e mron se ndosshta pervec atyre qe i japin ndoshta dhe past parash ...zoti na falt po i bjem ne qaf thjesht opinjon im

  Përgjigju
 • Xeni: 27/11/2021 22:11

  E kane kapur me kete me keq se me Berishajt. Ca u ka bere ky lumadh nuk e dime.

  Përgjigju
  • Isuf tapia: 28/11/2021 17:58

   Per Ervis Nacin nuk mund te flas se nuk dije gje por para disa kohesh kam pare nje program TV ketu ne gjermani ku permendte shume persona nga keto shoqatat bamirse por dije te theme me i keqi kishte tre vila lluxsoze dhe disa makina lluxsoze por me Emma te tjere por te vertetuara qe i perdorte ky person te tjerat kuptoni vete

 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të marrë fund kaosi në kuvend?×

Lajmi i fundit

E konfirmon eksperti i merkatos, Ernest Muçin e kërkojnë në Premier League

E konfirmon eksperti i merkatos, Ernest Muçin e kërkojnë në Premier League