Humb kontrollin e makinës, plagoset shoferi dhe 3 pasagjerët sirianë në aksin rrugor Librazhd-Qafë Thanë

Foto ilustruese

Mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Librazhd-Qafë Thanë drejtuesja e një automjeti tip “BMW” ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka dëmtuar veten si dhe tre pasagjerët që ndodheshin me të në makinë.

Shoferi 33-vjeçar E.H, banues në Korçë dhe 3 personat me origjinë siriane, janë transportuar menjëherë në spital për të marr shërbimin e nevojshëm mjekësor.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit..

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Varianti afrikan mbërrin në Europë, a duhen ashpërsuar masat anti-Covid edhe në vendin tonë?×

Lajmi i fundit

John

Ceremonia për 28 Nëntorin, Rama nuk përshëndet kryebashkiakun e Vlorës, Lelin