Humbën prej ditës së djeshme, gjenden dy turistët e huaj

Foto ilustruese

1622808941_mal.jpg

Pas disa orëve kërkim në Valbonë, 2 turistët e huaj janë gjetur. Lajmi konfirmohet për Report Tv nga Zenel Kuçana, prefekti i Kukësit.


Lajmi kryesor:

Operacioni i kërkim-shpëtimit finalizohet me sukses/ Humbën prej ditës së djeshme, gjenden dy turistët e huaj në Theth


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ulen në tryezë Rama e Basha për të diskutuar për vettingun e politikanëve?×

Lajmi i fundit

John

VIDEO/ Disa nga xhevahirët që 'pushtuan' foltoren e Berishës dhe 'do reformojnë' Partinë Demokratike