U gjet e vetme tek Liqeni Artificial, mamaja e 4-vjeçares paraqitet në komisariatin nr.1 dhe merr të bijën

U gjet e vetme tek Liqeni Artificial, mamaja e 4-vjeçares paraqitet në komisariatin nr.1 dhe merr të bijën

Pas apelit të policisë pas gjetjes së një vajze 4-vjeçare te Liqeni Artificial, në Komisariatin e Policisë nr.1 është paraqitur nëna e vajzës e cila ka marrë të miturën.

Policia e kryeqytetit njoftoi se një 4-vjeçare ishte gjetur e vetme të Liqeni Artificial. Vajza e mitur me emrin Merkel ishte shoqëruar nga efektivët në ambientet e Komisariatit të Policisë Nr. 1.

Fëmija me flokë të zinj, kishte veshur kostum rozë dhe një jelek të bardhë sipër.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, kur duhet të mbahen zgjedhjet per kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi