Humbi jetën se i ranë mbajtëset e kalçetos, del FOTO, ja kush është viktima

Humbi jetën se i ranë mbajtëset e kalçetos, del FOTO, ja kush është viktima

1656966143_armandokazma.jpg

Ky është 22-vjeçari i cili humbi jetën mbrëmjen e sotme. Armando Kazma po luante në kalçeto dhe u plagos për shkak të mbajtësve të kalçetos që u rrëzuan nga moti i keq. Ai nuk mundi t'i mbijetojë plagëve të marra. 


Lajmi kryesor:

Shi i rrëmbyeshëm në Sarandë, vdes 22-vjeçari, i bien mbajtëset e kalçetos


SI.E./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

Personi që sulmoi shkrimtatin Salman Rushdie akuzohet për tentativë për vrasje

Personi që sulmoi shkrimtatin Salman Rushdie akuzohet për tentativë për vrasje