Iu bë atentat në Mamurras, 60 vjeçari është babai i një prej bashkëpunëtorëve në vrasjen e biznesmeneve Paulin Gjergji dhe Bujar Lika

Eduart Lamaj dhe Ilir Xhepaj

60 vjeçari Myslim Lika i cili është qëlluar ditën e sotme në Mamurras është babai i Ilir Lika (Xhepaj) i cili është bashkëpunëtori i Eduart Lamaj, ky i fundit akuzohet se ka pasur rolin e ekzekutorit për vrasjen e dy biznesmeneve Paulin Gjergji dhe Bujar Lika.


Lajmi kryesor:

I dënuar me 25 vite burg për vrasje, i bëhet atentat 60-vjeçarit në Mamurras, djali i tij bashkëpunëtor në ekzekutimin e biznesmenëve në Laç! Qëllohet me 3 plumba pas varrimit të së motrës


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se deputetët e opozitës duhet të jenë në Kuvend dhe të mos e braktisin atë në legjislaturën e re?×

Lajmi i fundit

John

Vdekja nga helmimi i tre anëtarëve të familjes nga Gjilani, kreu i qendrës shëndetësore Manëz për Report Tv: Janë ndjekur të gjitha protokollet, nuk ka pasur neglizhencë (VIDEO)