I dënuar me 3 vite burg për kanosje dhe armëmbajtje pa leje, arrestohet në Kurbin 31-vjeçari i shpallur në kërkim

I dënuar me 3 vite burg për kanosje dhe armëmbajtje pa leje, arrestohet në Kurbin 31-vjeçari i shpallur në kërkim

Foto ilustruese

Një 31-vjeçar i cili ishte shpallur në kërkim 1 vit më parë, është arrestuar nga policia sot në Kurbin.

Në pranga ka rënë Spartak Hoxha (Rica), i cili është shpallur në kërkim në dhjetor të vitit 2020, pasi Gjykata e  Kurbinit e ka dënuar me 3 vite burg për veprat penale “Armëmbajtja pa leje" dhe "Kanosja".

Materialet procedurale u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Kurbin, për veprime të mëtejshme.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Berisha-Meta e partitë e vogla bashkë për zgjedhjet vendore, a mendoni se fitojnë përballë PS?×

Lajmi i fundit

Kallëzimi i Metës ndaj Autoritetit të Dosjeve, prokuroia nuk nis hetimet: S’ka vepër penale

Kallëzimi i Metës ndaj Autoritetit të Dosjeve, prokuroia nuk nis hetimet: S’ka vepër penale