I detyrohet shtetit 15 milionë euro, artistja e njohur është në borxhe të mëdha

Shakira

Shakira është një nga artistet e famshme në të gjithë botën për këngët e saj ritmike. Por së fundmi këngëtarja e njohur po futet në telashe të mëdha me shtetin spanjoll. Pritet që shteti spanjoll ta akuzojë formalisht Shakirën pasi nuk ka paguar taksat për 3 vite.

“El Pasis” shkruan se borxhi i Shakirës ka arritur deri në 15 milionë euro dhe pritet të dalë para gjykatës që të vetëmbrohet.

 

fl.mi./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    COVID-19/ Ju duket i drejtë vendimi për shtyrjen pa afat të masave kufizuese?

Komento